Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

Număr anunț
DA22085460
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
RO & RO SRL (CUI RO10786860)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.325 RON
Valoare atribuită
4.325 RON
Data publicării
14.12.2018 18:58
Termen limită
20.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 21:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.325 RON

din 4.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.