Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTIE SI REPARATIE

Număr anunț
DA22085130
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC NICOLAE IORGA PASCANI (CUI 13323054)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.661,11 RON
Valoare atribuită
2.661,11 RON
Data publicării
14.12.2018 17:03
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
16.12.2018 18:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.661,11 RON

din 2.661,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.