Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5PRIZE 5METRI CERAMIC ROMANIA

Număr anunț
DA22084996
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0676 CRAIOVA (CUI 4416944)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,80 RON
Valoare atribuită
453,80 RON
Data publicării
14.12.2018 16:38
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,80 RON

din 453,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.