Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOS CRACIUN

Număr anunț
DA22084741
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 STANCEA (CUI 23852990)
Furnizor / câștigător
BEYOND COMIMPEX SRL (CUI 19219290)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.206 RON
Valoare atribuită
11.206 RON
Data publicării
14.12.2018 16:06
Termen limită
20.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 17:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.206 RON

din 11.206 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.