Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume si fructe

Număr anunț
DA22066208
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PALATUL FERMECAT RESITA (CUI 29007589)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640,90 RON
Valoare atribuită
640,90 RON
Data publicării
13.12.2018 15:07
Termen limită
20.12.2018 17:00
Data finalizării
16.12.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640,90 RON

din 640,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.