Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE ANVELOPE TIGAR WINTER 185/65 R15 88T - 4 BUC

Număr anunț
DA22026983
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,65 RON
Valoare finală
638,65 RON
Data publicării
11.12.2018 14:08
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
16.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.