Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REPARATIE INSTALATIE TERMICA LA ATELIERE (P+1)
- Număr anunț
- DA21873996
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA CONSTANTIN GEORGE CALINESCU (CUI 24082431)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.668,60 RON
- Valoare finală
- 4.668,60 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:01
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.