Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii audit financiar pentru proiect cercetare 41PCCDI/2018, proiect component 2, nr intern CCO-4
- Număr anunț
- DA21587038
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- EUROCONT ORZAN S.R.L. (CUI RO15290360)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 29.10.2018 09:42
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.