Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET TEMPORIZAT TEMPO PT APA RECE, 3-7SEC., CROM
- Număr anunț
- DA22069947
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,74 RON
- Valoare atribuită
- 448,74 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 08:03
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448,74 RON
din 448,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro