Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare strazi de interes local faza 2 comuna Clinceni, judetul Ilfov
- Număr anunț
- DA22072066
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
- Furnizor / câștigător
- NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 09:32
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90.000 RON
din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro