Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achzitie servicii printare roll up sustenabilitate proiect Erasmus+ nr. KA2-2016-1-RO01-KA201-024566
- Număr anunț
- DA22086477
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. NICOLAE (CUI 4340625)
- Furnizor / câștigător
- SCAN & COPY CENTER S.R.L. (CUI 27672119)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,67 RON
- Valoare atribuită
- 116,67 RON
- Data publicării
- 16.12.2018 17:03
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116,67 RON
din 116,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro