Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roata din aluminiu 200 mm - 800 kg TENTE
- Număr anunț
- DA22084049
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,50 RON
- Valoare atribuită
- 267,50 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 15:17
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,50 RON
din 267,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro