Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mop rotativ Vileda Easy Wring & Clean Turbo, (Negru-Rosu),Rezerva mop Vileda Easy Wring and Clean Tu
- Număr anunț
- DA22081034
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,15 RON
- Valoare atribuită
- 702,15 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 13:32
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
702,15 RON
din 702,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro