Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare uniforma serviciu SVSU comuna Dumbrava Rosie,jud. Neamt

Număr anunț
DA22083771
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
Furnizor / câștigător
FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI RO2062395)
Cod CPV
35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.694 RON
Valoare atribuită
1.694 RON
Data publicării
14.12.2018 15:04
Termen limită
20.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.694 RON

din 1.694 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.