Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Inkjet COLOR Wifi Duplex Fax A4 A3

Număr anunț
DA22077014
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.978,98 RON
Valoare atribuită
4.978,98 RON
Data publicării
14.12.2018 11:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.978,98 RON

din 4.978,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.