Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de medicina muncii prestate de medic specilaist
- Număr anunț
- DA22053373
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4246157)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet Individual de Medicina Muncii dr. Mihaly Zoltan (CUI 25368866)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:24
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro