Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga cadou UNI din hartia plastifiata 26 x 39.5 x 12 cm - albastra / argintie

Număr anunț
DA22074258
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925 RON
Valoare atribuită
1.925 RON
Data publicării
14.12.2018 10:33
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925 RON

din 1.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.