Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta Grup Electrogen Pramac 22 kVA
- Număr anunț
- DA22087225
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MURES (CUI 11343845)
- Furnizor / câștigător
- POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
- Cod CPV
- 50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.093 RON
- Valoare atribuită
- 2.093 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 08:34
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.093 RON
din 2.093 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro