Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP NATURAL

Număr anunț
DA22096817
Autoritate contractantă
COMUNA SANMARTIN (CUI 4245887)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI RO17542960)
Cod CPV
14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505 RON
Valoare atribuită
1.505 RON
Data publicării
17.12.2018 12:56
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.505 RON

din 1.505 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.