Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulatori AA 2600mAh 2buIncarcator + 2 acumulatori AA

Număr anunț
DA22092905
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
Furnizor / câștigător
MATVIRO CONSULT SRL (CUI RO32196372)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380 RON
Valoare atribuită
380 RON
Data publicării
17.12.2018 11:16
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380 RON

din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.