Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziţie sisteme PC
- Număr anunț
- DA22091886
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
- Furnizor / câștigător
- 7 SISTEM S.R.L. (CUI RO15724168)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.153 RON
- Valoare atribuită
- 22.153 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:51
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.153 RON
din 22.153 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro