Ofertă acceptată Cumpărare directă

31214100-0 Intrerupatoare (

Număr anunț
DA22078040
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala Bani?a (CUI 29001314)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,25 RON
Valoare atribuită
286,25 RON
Data publicării
14.12.2018 12:15
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,25 RON

din 286,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.