Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Placa de baza UPS EVO 3.0, Tripplite 1500 VA montaj inclus
- Număr anunț
- DA22067272
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
- Cod CPV
- 30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330 RON
- Valoare finală
- 1.330 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:38
- Data finalizării
- 17.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.