Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MIDIANA ZILNIC 3MG/0,03MG X 28CPR.FILM, BELARA PVC-PVDC/Al X 21CP.FILM, MILLIGEST
- Număr anunț
- DA22059792
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 761,85 RON
- Valoare finală
- 761,85 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 12:18
- Data finalizării
- 17.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.