Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari pregatire suprafete (curatare si amorsare) si asternere mixtura asfaltica BAPC16–grosime 6cm
- Număr anunț
- DA21268245
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI RO32158131)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.200 RON
- Valoare finală
- 129.200 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 09:41
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.