Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carne tocata porc si vita 10 KG / SAPTAMANA
- Număr anunț
- DA22091041
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
- Cod CPV
- 15131620-7 · Carne de vita tocata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372 RON
- Valoare finală
- 375 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:31
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.