Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit pentru scriere casete Lto6 cf. ADV1054141 din 06.12.2018, D.G.P.I.
- Număr anunț
- DA22090386
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30151000-2 · Masini de scris electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.500 RON
- Valoare atribuită
- 75.500 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:17
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75.500 RON
din 75.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro