Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE PC si instalatie pom iarna

Număr anunț
DA22088138
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA DE SECAS (PRIMARIA) (CUI 4562060)
Furnizor / câștigător
FIRST CLASS SRL (CUI RO15758977)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.940 RON
Valoare atribuită
4.940 RON
Data publicării
17.12.2018 09:13
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.940 RON

din 4.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.