Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calorifer cu ulei MYRIA MY43105, 11 elementi, 3 trepte de putere, 2500W+400W, gri
- Număr anunț
- DA22085955
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,82 RON
- Valoare atribuită
- 352,82 RON
- Data publicării
- 15.12.2018 15:32
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 17:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,82 RON
din 352,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro