Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie profesionala 10 m; Plasa luminoasa copertina 8 m x 6 m;Plasa luminoasa tip copertina 8x10

Număr anunț
DA22046639
Autoritate contractantă
COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
Furnizor / câștigător
BOZI MODEL SRL (CUI 38112524)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.250 RON
Valoare atribuită
32.250 RON
Data publicării
12.12.2018 14:39
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.250 RON

din 32.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.