Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE NUMAR DE REFERINTA: 58465 PRET DE CATALOG: 2.903,32 RON / Unitate de masura UNITAT

Număr anunț
DA22081208
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.903,32 RON
Valoare atribuită
2.903,32 RON
Data publicării
14.12.2018 13:36
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.903,32 RON

din 2.903,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.