Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22069691
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1DOROHOI (CUI 29236558)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,26 RON
Valoare atribuită
391,26 RON
Data publicării
14.12.2018 06:22
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 22:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,26 RON

din 391,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.