Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE INTRETINERE

Număr anunț
DA22097684
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR (CUI 29855457)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,69 RON
Valoare atribuită
722,69 RON
Data publicării
17.12.2018 13:16
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 20:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,69 RON

din 722,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.