Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Piese de Schimb

Număr anunț
DA22097131
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PROTECTIE A PLANTELOR BRASOV (CUI 13792077)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI RO16863466)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453,78 RON
Valoare atribuită
1.453,78 RON
Data publicării
17.12.2018 13:02
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,78 RON

din 1.453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.