Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PLANSE EDUCATIONALE
- Număr anunț
- DA22095057
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 283 (CUI 10839515)
- Furnizor / câștigător
- DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,33 RON
- Valoare atribuită
- 173,33 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:10
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,33 RON
din 173,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro