Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET V MADGEARU TG JIU

Număr anunț
DA22084286
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 4718918)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.851,36 RON
Valoare atribuită
6.851,36 RON
Data publicării
14.12.2018 15:31
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.851,36 RON

din 6.851,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.