Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Racorduri pentru tevi
- Număr anunț
- DA22054406
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Alimentare cu Apă și Canalizare Sângeorgiu de Pădure (CUI RO39118070)
- Furnizor / câștigător
- TEKNOVARA SRL (CUI RO36118814)
- Cod CPV
- 44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,85 RON
- Valoare atribuită
- 573,85 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:53
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
573,85 RON
din 573,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro