Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii - reparat, montat si demontat instalatie electrica iluminat festiv 2018-2019

Număr anunț
DA22054108
Autoritate contractantă
COMUNA REMETI (CONSILIUL LOCAL REMETI JUD. MARAMURES) (CUI 3695298)
Furnizor / câștigător
BOICIUC GH. IOAN PFA (CUI 24855910)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.795 RON
Valoare finală
2.795 RON
Data publicării
13.12.2018 09:45
Data finalizării
17.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.