Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pentru instalatii internet

Număr anunț
DA22098597
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I - VIII Halmeu (CUI 17352630)
Furnizor / câștigător
PAX SRL (CUI 2390856)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.546 RON
Valoare atribuită
5.546 RON
Data publicării
17.12.2018 13:37
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.546 RON

din 5.546 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.