Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RUCSAC PROFESIONAL MACBOOK 17INCH TCBP417K
- Număr anunț
- DA22094472
- Autoritate contractantă
- Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE DISTRIBUTIONS AND SERVICES SRL (CUI 35205173)
- Cod CPV
- 18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.190,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.190,70 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:56
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.190,70 RON
din 3.190,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro