Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD (Solid State Drive) Adata Ultimate SU650, 120 GB (120GB) 2.5", SATA 3 (ASU650SS-120GT-R)
- Număr anunț
- DA22094324
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:52
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro