Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA autoturisme

Număr anunț
DA22065006
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,46 RON
Valoare atribuită
917,46 RON
Data publicării
13.12.2018 14:37
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,46 RON

din 917,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.