Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LENJERII

Număr anunț
DA22103497
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR BRASOV (CUI 4646862)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,50 RON
Valoare atribuită
868,50 RON
Data publicării
17.12.2018 15:33
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,50 RON

din 868,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.