Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA22102917
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SIBIU (CUI 4603420)
- Furnizor / câștigător
- COMTIB SRL (CUI RO12613866)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,50 RON
- Valoare atribuită
- 33,76 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2018 15:18
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,76 RON
din 35,50 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 1,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.