Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker pentru tabla alba negru 1701 Velleda Bic

Număr anunț
DA22097617
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CAIUS IACOB (CUI 29032000)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,84 RON
Valoare atribuită
171,84 RON
Data publicării
17.12.2018 13:14
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,84 RON

din 171,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.