- Număr anunț
- DA22097603
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,25 RON
- Valoare atribuită
- 53,25 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:14
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,25 RON
din 53,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro