Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII PTR REPARARE CLUB

Număr anunț
DA22087725
Autoritate contractantă
C.S.E.I. CHRISTIANA (CUI 3227394)
Furnizor / câștigător
AUTO ALEX SRL (CUI RO1074871)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,71 RON
Valoare atribuită
2.041,71 RON
Data publicării
17.12.2018 08:58
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,71 RON

din 2.041,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.