Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ribon Zebra si etichete autoadezive

Număr anunț
DA22084980
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,97 RON
Valoare atribuită
293,97 RON
Data publicării
14.12.2018 16:36
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,97 RON

din 293,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.