Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
articole de papetarie si alte articole
- Număr anunț
- DA22083522
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva (CUI 26093984)
- Furnizor / câștigător
- ZILOC OFFICE DISTRINBUTION SRL (CUI 34248117)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.406 RON
- Valoare atribuită
- 3.394 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 14:54
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.394 RON
din 3.406 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.