Ofertă refuzată Cumpărare directă

Husa sterila pentru camera endoscopica , laparoscop - dimensiuni : 13 x 250 cm

Număr anunț
DA22077550
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,50 RON
Valoare finală
253,50 RON
Data publicării
14.12.2018 12:01
Data finalizării
17.12.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.